meble metalowe - aktualności

Szafki śniadaniowe - nowe modele

     W zakładach produkcyjnych pomieszczenia przeznaczone do spożywania posiłków własnych powinny być wyposażone w szafki skrytkowe do przechowywania posiłków. Każdy pracownik powinien mieć do dyspozycji skrytkę, w której może umieścić produkty spożywcze. Obowiązek ten nakłada na pracodawcę ROZPORZĄDZENIE MINISTRA PRACY I POLITYKI SOCJALNEJ  z dnia 26 września 1997 r.  w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy ( z późniejszymi zmianami). Szczegółowe wymagania dotyczące wyposażenia pomieszceń HIGIENICZNOSANITARNYCH w tym jadalni oraz szatni pracowniczych znajdują się w Załączniku NR 3 w  do powyższego Rozporządzenia. Rozporzadzenie wraz z Załącznikiem NR 3 można pobrać na końcu tego artykułu.

 

     Wprowadzamy do sprzedaży nowe modele szafek śniadaniowych. Są to szafki śniadaniowe MSus-3210  20-skrytkowe, szafki śniadaniowe MSus-3310  30 skrytkowe oraz  MSus-3410   40 skrytkowe. Są to szafy metalowe skrytkowe  posiadające po 10 schowków w każdej kolumnie. Wysokość szafy to 180cm , szerokość skrytki 30 lub 40cm , głębokość szafy wynosi 50cm. Szafki śniadaniowe MSus-3x10 są szafami stojącymi na podłodze w odróżnieniu od szafek wiszących na ścianie. Wykonane są z blachy o grubości 0,6 ~ 0,8mm. Schowki zamykane są zamkami bębenkowymi kluczowymi w systemie MASTER - oznacza to, że każda skrytka ma dwa indywidualne klucze a ponadto na zamówienie dostarczamy klucz MASTER otwierający wszystkie schowki w zestawie szaf. Zastosowanie zamków w systemie MASTER pozwala w łatwy sposób rozwiązać problem zagubienia obu kluczy do skrytki. Mając klucz MASTER możemy bez włamywania się otworzyć schowek i szybko wymienić zamek na nowy. Wymiana zamka, jeśli skrytka jast otwarta jest bardzo łatwa i szybka. Gorzej gdy skrytkoa jast zamknięta i nie mamy klucza. Pozostaje wówczas dokonanie "włamania" czyli otwarcie przy pomocy łomika. Operacja taka zazwyczaj kończy się uszkodzeniem szafy. Ponadto klucz MASTER umożliwia kontrolę zawartości szafki śniadaniowej w sytuacji gdy pracownik jest na urlopie lub zwolnieniu a z szafy wydobywa się dziwny zapach. Reasumując polecamy zakupienie klucza MASTER do szafek śniadaniowych. Szafy śiadaniowe MSus-3x10 malowane są farbami proszkowymi w 16 kolorach do wyboru. Na zamówienie szafy metalowe MSus-3x10 wyposażamy w nóżki oraz w skośny daszek.

Szafki śniadaniowe wiszące.

         W naszej ofercie znajdziecie również szafki śniadaniowe wiszące na ścianie. Oferujemu 15 modeli takich szaf.  Są wśród nich szafki standardowe ze skośnym daszkiem szafki z przezroczystymi drzwiami z pleksi oraz szafki śniadaniowe przepustowe. Pierwsza rodzina to szafki śniadaniowe wiszące na ścianie ze skośnym daszkiem. Rodzina ta składa się z pięciu modeli szaf metalowych skrytkowych: Sus 215w - szafka 5-schowkowa, Sus 225w - szafka 10-skrytkowa, Sus 235w - szafka 15-schowkowa, Sus 245w - szafka 20-skrytkowa, Sus 255w - szafka 25-skrytkowa. Szafki wykonane są z blachy stalowej o grubości 0,8mm - są zatem solidne i mocne. Posiadają skośny daszek, schowki o szerokości 20cm, głębokości 30cm i wysokości 18cm ( uwaga! otwory drzwiwe są nieco mniejsze). Drzwi skrytek wyposażone są w wizytowniki umożliwiające opisanie użytkownika schowka. Skrytki zamykane są zamkami cylindrycznymi w systemie MASTER z dwoma kluczami do każdego schowka. Otwory w ścianach bocznych umożliwiają skręcenie szaf ze sobą.  Szafki śniadaniowe Sus 2x5w malowane są farbami proszkowymi - dostępne 16 standardowych kolorów.

Sus-2x5w-śniadaniowe-wisząceShow Gallery 

           Druga grupa to szafki śniadaniowe  Sus 215wp,  Sus 225wp,  Sus 235wp,  Sus 245wp,  Sus 255wp odpowiednio 5-skrytkowe, 10-skrytkowe, 15-skrytkowe, 20-skrytkowe  i  25-skrytkowe. Szafy te mają w drzwiach przezroczyste okienka wykonanae z pleksi o grubości 4mm. Poza tym szafki te są takie same jak szafki śniadaniowe przedstawione powyżej. Mają takie samy wymiary, taką samą liczbę schowków, są tak samo zamykane. Przezroczyste drzwi pozwalają łatwo i szybko kontrolować zawartość skrytek. Jast to szczególnie istotne w sytuacjach kryzysowych ( dziwne zapachy itp.).

 

Wszystkie oferowane przez nas szafki śniadaniowe znajdziesz   tutaj >>

Zapytaj o produkt