szafki skrytkowe

Szafy typu Sus 300 -przegląd

Kategoria: szafki skrytkowe
Dodany przez: Super User

Szafy skrytkowe typu Sus 300 to grupa modeli szaf skrytkowych w których skrytki mają szerokość 300mm. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilkadziesiąt modeli takich szaf skrytkowych. Możemy je podzielić za względu na  ilość skrytek w kolumnie, ze wzgledy na ilość kolumn ze skrytkami lub na wielkość skrytek. Ponadto posiadamy w ofercie drugą, równie bogatą, grupę szaf skrytkowych typu Sus 400 ze schowkami o szerokości 400mm - opiszemy je w kolejnym artykule.

 

Szafki skrytkowe typu Sus 300 - przegląd

Szafki skrytkowe typu Sus 300 produkowane są w wersji z jedną kolumą schowków, z dwiema, trzema lub czteroma kolumnami skrytek. W jednej kolumnie może być 2, 3, 4, 5 lub 10 skrytek. Zatem mamy do wyboru 20 modeli szaf skrytkowych ze skchowkami o szerokości 300 mm. Ale to nie wszystko. Każda z tych szafek skrytkowych produkowana jest w wersji na nóżkach i w wersji bez nóżek (szafa stoi bezpośrednio na cokole) - zatem mamy do wyboru 40 modeli szaf skrytkowych. Każdy z przedstawionych wyżej modeli szafek skrytkowych typu Sus-300 może być wykonany w trzech wersjach grubości blachy - zatem otrzymujemy 40 x 3 = 120 modeli szaf skrytkowych. Wszystkie oferowane przez nas szafki skrytkowe dostępne są w 16 standardowych kolorach a na zamówienie i dodatkową dopłatą w dowolnym kolorze z palety kolorów RAL.

Szafki skrytkowe Sus 300 z 2 skrytkami w kolumnie

Szafki skrytkowe z dwoma schowkami w pionie dostępne są w 8 wersjach i każda z nich w trzech grubościach blachy. Najpopularniejsze są szafki 4 skrytkowe ( 2 kolumny po 2 schowki ). Dostępne są również szafy z dwiema, sześcioma oraz ośmioma skrytkami.

 

 

Zapytaj o produkt