Stoły konferencyjne

Stoły konferencyjne, stoły konferencyjne składane, stoły konferencyjne mobilne

  • Układ siatki
  • Układ tabeli
Nr kat.: FLIB
Liczba odwiedzin: 1355

Wyślij zapytanie

FLIB - system mobilnych, składanych stołów konferencyjnych. Kompaktowy, lekki i szybki w montażu. System stołów koferencyjnych FLIB umożliwia szybką aranżację pomieszczeń do potrzeb konferencji, szkolenia, spotkania grup roboczych itp. System stołó FLIB jest doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam gdzie liczy się każdy metr kwadratowy.

Liczba odwiedzin: 638

Wyślij zapytanie

Stoły konferencyjne Rico dzięki solidnej i lekkiej konstrukcji, doskonale sprawdzi się podczas konferencji i szkoleń. Pozwalają szybko zaaranżować wielofunkcyjne sale na potrzeby szkoleń i konferencji. Składana konstrukcja umożliwia
przechowywanie stołów w niewielkich pomieszczeniach. Praktycznym uzupełnieniem stołów konferencyjnych RICO jest wózek transportowy RICO, który pozwala na ich sprawny transport stołów. Umożliwiając tym samym szybkie przygotowanie miejsca przeznaczonego na spotkanie. Dostępne rozmiary oraz wersje kolorystyczne pozwolą dopasować je do każdego pomieszczenia. Mobilność i funkcjonalność to cechy charakterystyczne stołów Rico.

Liczba odwiedzin: 554

Wyślij zapytanie

Stół konferencyjny Simple charakteryzuje się prostotą i klasycznym kształtem, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem do każdej przestrzeni biurowej. Blat stołu wykonany z płyty wiórowej dwustronnie melaminowanej MFC (MA-xx*) o grubości 18mm, dostępnej w kilkunastu (12) kolorach. Podstawa stołu wykonany jest z profili metalowych 30×30×1,8 mm malowanych proszkowo lub chromowanych. Nogi wyposażone są w regulowane stopki (15mm) niwelujące nierówności podłoża.