szafy metalowe

W tym dziale prezentujemy szafy metalowe warsztatowe, magazynowe, narzędziowe oraz szafy metalowe aktowe, szafy metalowe gospodarcze. Inaczej mówiąc znajdziecie tutaj szafy matalowe służące do przechowywania wszelkich przedmiotów wymagająych zabezpieczenia. A więc szafy metalowe do przechowywania narzędzi, szafy metalowe o dużej głębokości do przechowywania przedmiotów o dużych gabarytach, szafy na dokumenty, szafy gospodarcze do przechowywania środków czystości, mopa, szczotek, szafy metalowe z półkami w formie wanienek do przechowywania chemikaliów oraz wiele innych.

  • Układ siatki
  • Układ tabeli
Kategoria: szafy metalowe
Liczba odwiedzin: 3027

Wyślij zapytanie

Szafa metalowa nr kat. 89xx-00  dostępna jest w 12 rozmiarach. Wysokość szafy wynosi 1950mm, szerokość: 500, 700, 930 lub 1200mm. Dostępne głębokości to: 400, 500, 600 i 800mm. Dużą zaletą tej rodziny szaf metalowych jest dostępność szaf o głębokości 600 i 800mm. Pozwala to na przechowywanie przedmiotów o dużych gabarytach. Standardowo szafa posiada 4 przestawne co 15mm pólki z blachy ocynkowanej o nośności 70kg. Na zamówienie większa liczba półek. Expresowa dostawa:  5 - 10 dni.

Kategoria: szafy metalowe
Liczba odwiedzin: 2652

Wyślij zapytanie

Szafa metalowa na chemikalia oraz do przechowywania substancji niebezpieczynych takich jak np: rozpuszalniki, oleje, nawozy, tłuszcze, substancje chemiczne, kwasy itp. Szafa ekologiczna z wanienkami  ( półki w kształcie wanienek) zabezpiecza przed poważnymi skutkami zanieczyszczeń. Umożliwia profesjonalne przechowywanie substancji niebezpiecznych zgodnie ze stosownymi przepisami. Ekologiczna szafa metalowa posiada półki wanienki wykonane z ocynkowanej stali o pojemności 10L lub 20L.  , nośność wanienek 80kg.

Kategoria: szafy metalowe
Liczba odwiedzin: 2912

Wyślij zapytanie

Szafy metalowe o dużej głębokości do przechowywania przedmiotów o dużych gabarytach. Głebokość szafy 800 mm ( użytkowa wewnątrz 753 mm ). Szafy metalowe XXL potrafią pomieścić niespodziewanie dużo. Rozwiązują problemy z przechowywaniem dużych przedmiotów. Szafa metalowa XXL wyposażona jest w 4 przestawne co 15 mm półki o nośności 70 kg.

Kategoria: szafy metalowe
Liczba odwiedzin: 2647

Wyślij zapytanie

Szafa metalowa do przechowywania przedmiotów o dużych rozmarach i dużej wadze. Nośność półki 110kg, maksymale obciążenie szafy 700kg. Szafa rozwiązuje problem przechowywania przedmiotów o dużych gabarytach i dużej wadze. Specjalne zawiasy zewnętrze pozwalają na kąt otwarcia drzwi szafy ok. 180o.

 

Kategoria: szafy metalowe
Liczba odwiedzin: 2688

Wyślij zapytanie

Szafa metalowa o dużej głębokości i przejrzysty wgląd do wnętrza. Przeźroczyste drzwi z bezpiecznego szkła akrylowego (peksi) o grubości 3mm. Głebokość szafy 800 mm ( użytkowa wewnątrz 753 mm ). Szafy metalowe XXL potrafią pomieścić niespodziewanie dużo. Rozwiązują problemy z przechowywaniem dużych przedmiotów. Szafa metalowa XXL wyposażona jest w 4 ocynkowane i przestawne co 15 mm półki o nośności 70 kg.